Aktualności

W piątek 15 maja br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie

W piątek 15 maja br. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie
Data publikacji: 18 maja 2026
odbyło się trzecie posiedzenie zespołu ds. drogi ekspresowej S7 w województwie małopolskim na odcinku Kraków - Myślenice.

Spotkanie zostało zorganizowane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Uczestniczyli w nim przedstawiciele strony społecznej: komitetów i stowarzyszeń oraz samorządowej z gmin objętych oddziaływaniem projektowanej inwestycji, w tym również z gminy Świątniki Górne, a także liczna delegacja centrali GDDKiA, na czele z radcą Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad Tomaszem Kwiecińskim.

Pełny zapis spotkania został udostępniony przez GDDKiA:  https://www.youtube.com/watch?v=1yO64v6BeuA&t=20s  

Powrót
`