Aktualności

Wernisaż wystawy „Świątniki Górne w obiektywie mieszkańca” autorstwa Grzegorza Jani już za nami.

Zdjęcie z wydarzenia
Data publikacji: 04 maja 2026

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w Centrum Kultury w Świątnikach Górnych!

To była niesamowita okazja, by spojrzeć na naszą okolicę z zupełnie nowej perspektywy. Fotografie Grzegorza przypomniały nam, jak wiele piękna kryje się w codziennych kadrach naszego miasta i gminy.

Wyjątkowy klimat wieczoru dopełnił magiczny koncert duetu Surreal Players. 

Link do filmiku z wernisażu.

Wernisaż

Zdjęcia z wernisażu
Powrót
`