Wernisaż wystawy „Świątniki Górne w obiektywie mieszkańca” autorstwa Grzegorza Jani już za nami.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w Centrum Kultury w Świątnikach Górnych!
To była niesamowita okazja, by spojrzeć na naszą okolicę z zupełnie nowej perspektywy. Fotografie Grzegorza przypomniały nam, jak wiele piękna kryje się w codziennych kadrach naszego miasta i gminy.
Wyjątkowy klimat wieczoru dopełnił magiczny koncert duetu Surreal Players.
Link do filmiku z wernisażu.


